Objavil/a Urednik - 30. jan. 2020 15:58
Radi ustvarjamo. Tokrat smo izdelali čudovite kitajske lampijone.
Sličica za Naši atleti odlični na državnem
Objavil/a Urednik - 29. jan. 2020 12:29
Manca in Luka sta zasegla odlično 1. mesto mlajši dečki pa so skupno zasedli 2. mesto.
Sličica za Bili smo na državnem tekmovanju Mladina in gore
Objavil/a Urednik - 25. jan. 2020 14:39
Udeležili smo se državnega tekmovanja Mladina in gore v Spodnji Idriji. Zaradi bolezni je bila ekipa naše šole nepopolna.
Sličica za Naši govorci ponovno v najboljši deseterici
Objavil/a Urednik - 18. jan. 2020 18:24
Na OŠ Tončke Čeč Trbovlje se je v soboto 18.1, odvijal že četrti debatni turnir na državni ravni.
Sličica za Na državnem bobru 2 zlati in 2 srebrni
Objavil/a Urednik - 18. jan. 2020 15:32
Na državnem tekmovanju v računalniškem bobru so se naši učenci odlično odrezali.
Sličica za Ju3 na cesti za četrtošolce
Objavil/a Urednik - 15. jan. 2020 20:14
Četrtošolci so imeli tehniški dan. Moderatorji Zavoda Varna pot so jim skozi zabavne dejavnosti predstavili mnogo poučnih prometnih vsebin.
Sličica za Branje s Tačkami
Objavil/a Urednik - 15. jan. 2020 15:38
Že drugič nas je obiskal Fellow, bernski planšarski pes. Brali smo v dveh skupinah.
Sličica za Naši uspešni v dvoranski atletiki
Objavil/a Urednik - 15. jan. 2020 14:46
Najmlajši učenci in učenke: Tajda - 2. mesto skok v daljino,  Zarja in Maj - 2. mesto v teku na 60 m. In še nekaj odličnih rezultatov...
Sličica za Taji naslov državne OŠ šahovske prvakinje do 12 let
Objavil/a Urednik - 12. jan. 2020 20:20
Na državnem prvenstvu osnovnih šol je Taja G. z 8 točkami iz devetih partij osvojila naslov državne osnovnošolske prvakinje med deklicami do 12 let.
Sličica za Planinci v igri za 7-kilogramsko čokolado Gorenjka
Objavil/a Urednik - 11. jan. 2020 15:48
Planinski škrati so se udeležili tradicionalnega zimskega pohoda na Pokljuki.
Sličica za Na četrtem turnirju Taji četrta medalja
Objavil/a Urednik - 10. jan. 2020 20:35
Na 4. šahovskem turnirju Lige mladih Slovenije je sodelovalo 40 igralcev. Ponovno je igrala odlično in dosegla bronasto medaljo šestošolka Taja.